Ми висуваємо до вікон всього дві головних вимоги. Перша полягає в забезпеченні хорошого природного освітлення, а друга – в підтримуванні комфортної температури в приміщенні. При цьому важливо, щоб вартість віконної конструкції мала справедливе співвідношення з її якістю. Не дивлячись на широке розмаїття пропозицій, знайти такий варіант на сучасному ринку віконних систем доволі непросто. Ми пропонуємо звернути увагу на вікна Epsilon із функцією енергозберігання, про характеристики яких і піде мова в нашій статті.

Енергозберігальні вікнаЦі віконні системи відрізняються від звичайних особливостями своєї конструкції. Вони включають у себе раму та енергоефективні склопакети. Це означає, що такі склопакети мають спеціальне покриття, яке називають і-склом. Таке напилення пропускає видимі промені світла, зберігаючи при цьому тепло в приміщенні.

    Теплі вікна найчастіше встановлюються на таких об’єктах:

  • квартири;
  • котеджі;
  • дерев’яні будинки;
  • балкони та лоджії;
  • балконні блоки.

Енергозберігальні вікна мають тверду основу, завдяки чому конструкція легко переносить вплив зовнішніх чинників. Але сама по собі вона не здатна стати серйозною перешкодою для втрати тепла. Саме тому на етапі виготовлення склопакета на один із листів скла наносять покриття з іонів срібла, яке виступає дієвим бар’єром для потоків теплової енергії. Таке напилення дозволяє відбивати енергію назад до приміщення.

Переваги енергозберігальних склопакетів над звичайнимиУ нашій країні часто спостерігаються сильні морози в зимовий період, тому попит на енергозберігальне засклення постійно росте. Наші клієнти нерідко питають, чи насправді воно є таким ефективним, як описано в реклами. Далі ми спробуємо пояснити, чим енергозберігальні системи кращі за стандартні вікна.

  1. Перша і основна перевага – це підвищений рівень теплоізоляції протягом опалювального сезону. Якщо у випадку зі звичайними вікнами тепло від батареї частково віддається на вулицю через скло, то при використанні теплозберігальної системи з і-склом втрата тепла зменшується майже в 3 рази.
  2. У спекотні літні дні можна зберегти приємну прохолоду в приміщенні. Це стає можливим лише після встановлення спеціального склопакета. Стандартний варіант не здатен утримувати надлишки сонячного світла зовні, тому температура в приміщенні буде дорівнювати вуличній. У таких випадках доводиться витрачати додаткові кошти на купівлю та експлуатацію кондиціонера. Енергозберігальний склопакет є дієвою перешкодою для сонячних променів, і дозволяє зберігати в кімнаті нижчу температуру, ніж на вулиці.
  3. Покриття, яке наноситься на енергозберігальний склопакет, дозволяє захистити шпалери та меблі від вигоряння. Якщо звичайне скло без перешкод пропускає ультрафіолетові промені, то теплі пластикові вікна будуть ефективним бар’єром для них.

Чи є мінуси в енергозберігальних вікон?Єдиним недоліком таких конструкцій можна вважати той факт, що покриття, яке наноситься на скло, не вічне. Однак при правильному догляді енергозберігальне вікно буде ефективно виконувати свої функції протягом тривалого періоду часу.

Існує також розповсюджена думка про те, що енергозберігальні вікна можуть негативно впливати на квіти, якщо розміщувати вазони на такому підвіконні. Це твердження є помилковим, оскільки ці віконні системи пропускають достатню кількість сонячного світла, необхідного рослинам для фотосинтезу.

Якщо у вас виникли питання або ви хочете дізнатися більш детальну інформацію про теплі пластикові вікна, телефонуйте нам за номером, вказаним на сайті.